Najlepsze etui do iPhone

Charakterystyka etui ze szklanym tyłem

Etui do iPhone aluminiowe ze szklanym tyłem to wysokiej jakości gadżet, który zabezpieczy twoje urządzenie przed zarysowaniem i zniszczeniem. Ramka została wykonana z poliwęglanu oraz aluminium lotniczego. To najtrwalszy i najwytrzymalszy materiał wykorzystywany do produkcji akcesoriów mobilnych. Plecy wykonane są z transparentnego szkła hartowanego 9H. Zapewniają doskonałą ochronę i świetny wygląd. Warto dodać, że górna i dolna część etui zamykana jest na specjalne zatrzaski.

Dzięki nim masz pewność trwałej ochrony telefonu.

 Jeśli chcesz także zabezpieczyć aparat i lampę błyskową etui sprawdzi się idealnie. W swoim wyposażeniu posiada specjalną ochronę aparatu i lampy błyskowej. Etui nie blokuje sygnału GPS, zasięgu sieci oraz Internetu. Dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Jego grubość wynosi zaledwie 0,8mm. Dodać należy fakt, że wewnątrz ramki znajduje się materiał amortyzacyjny, w miejscach najbardziej narażonych na otarcia.

Nie ma możliwości zarysowania telefonu. A konstrukcja „SCREEN PROTECT™” zapewnia brak dotykania powierzchni przez telefon na której się znajduje. Bezproblemowy dostęp do wejść na słuchawki i ładowanie oraz wszelkich innych przycisków i portów. Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi. nie zakłócają ładowania bezprzewodowego. Etiu do iPhone które w bardzo łatwy sposób można zamontować i zdemontować z urządzenia. Designerskie etui na telefon znajdziesz w dobrych sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Krzysztof Warzecha 2021
Shale theme by Siteturner