Sprzęt prawdziwego podróżnika – Panasonic Lumix DMC-TZ80

W styczniu 2016 roku zaprezentowany opinii publicznej został aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80. To model podróżny, który ma możliwość wykonania trzydziestokrotnego zoomu oraz rejestrowania filmów w rozdzielczości 4K. Jego niewielkie rozmiary oraz zwarta konstrukcja pozwala na noszenie go w kieszeni podczas każdej podróży. Waży niespełna 300 g, więc może być idealnym towarzyszem w dalekich wyprawach.

Doskonałe parametry i mnóstwo funkcjonalności

To co wyróżnia aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 na tle innych modeli, to praktyczne funkcje. W pierwszej kolejności należy wymienić matrycę 18 Mpx, która bez względu na panujące warunki zewnętrzne jest w stanie utrwalić wspomnienia z podróży w postaci zdjęć o wysokiej jakości. Dodatkowo istnieje możliwość rejestracji obrazu w formacie 4K. Obiektyw tego modelu to LEICA, który jest w stanie wykonać trzydziestokrotny zoom. Każde uchwycenie wakacyjnego obiektu nigdy nie będzie zbyt dalekie.

Czuły przy słabym oświetleniu

Na uwagę zasługuje wysoka czułość DMC-TZ80. Aparat cyfrowy Panasonic Lumix przy blasku świec podczas romantycznej kolacji, a także w mocno nasłonecznionej plaży gwarantuje wyraźne i naturalne zdjęcia. To wszystko jest zasługą procesora Venus Engine, który umożliwia wraz z matrycą uzyskanie niesamowitych kolorów, które są wiernym odzwierciedleniem obiektów widzianych przez obiektyw. Bez zakłóceń ten aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-TZ80 będzie mógł wykonać zdjęcie ludzi i zwierząt, a także łona natury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Krzysztof Warzecha 2021
Shale theme by Siteturner