Pies pod kontrolą

Kamera wewnętrzna to doskonała propozycja dla właścicieli psów. Za jej pomocą masz możliwość sprawdzenia, jak pies radzi sobie pod nieobecność właścicieli.

Poprzez telefony właściciele mogą nie tylko podglądać swojego pupila, ale również wydawać mu komendy, ponieważ cały system wyposażony jest w mikrofon oraz głośnik. Sterowanie również odbywa się za pomocą smartfona. W zależności od modelu kamera wewnętrzna będzie posiadała czujnik ruchu lub inne dodatkowe funkcje. Jedną z ciekawszych opcji jest urządzenie umożliwiające dozowanie porcji karmy pupilowi. Ekran smartfona pełni rolę wyświetlacza, na którym możesz oglądać poczynania swojego psiaka. Gdy zauważysz jego właściwe zachowanie, za pomocą mikrofonu masz możliwość przesłania mu pochwały, a wyrzutnia karmy poda psu porcję przysmaków.

Takie rozwiązanie to przede wszystkim duże udogodnienie dla wszystkich właścicieli problematycznych piesków; jeśli Twój pies niszczy sprzęty domowe, zachowuje się nieodpowiednio pod Twoją nieobecność lub przeszkadza sąsiadom. Dzięki możliwości nagrywania materiałów zyskujesz w ten sposób także dowód, jeśli najbliższe otoczenie ma pretensje z powodu psa. Kamera sparowana ze smartfonem to także pomoc dla właścicieli szczeniaków, które dopiero uczą się zostawania w samotności – za jej pomocą możesz wyjść do drugiego pokoju i zobaczyć, w jaki sposób zachowuje się piesek. Warto zainwestować w taki gadżet: sam koszt kamery nie jest zbyt wysoki, a dzięki obsłudze za pomocą smartfona możesz w każdej chwili zajrzeć do swojego domu i zobaczyć, czy Twój pupil jest bezpieczny i spokojny.

Serwis Apple – Sprawdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Krzysztof Warzecha 2021
Shale theme by Siteturner