poczta bez spamu

Poczta bez spamu – jak możesz to uzyskać?

Jak cieszyć się z profesjonalnej poczty e-mail bez reklam i spamu? Zastanawiasz się nad tym, co zrobić, aby firmowa poczta mailowa nie była związana z tym, że co jakiś czas będziesz odbierać spam i reklamy? Najpopularniejszym typem poczty e-mail w korporacjach są internetowe konta e-mail, które umożliwiają firmie wysyłanie i odbieranie wiadomości w preferowanym przez klienta formacie. 

Poczta bez spamu – czy to możliwe? 

Być może zastanawiasz się, dlaczego konieczne jest skonfigurowanie firmowej poczty e-mail. Są ku temu dwa główne powody. Bez dwóch zdań poczta bez reklam to doskonały wybór. Po pierwsze, jest to świetny sposób na wywołanie wrażenia, że Twoja firma jest profesjonalna i wiarygodna. Po drugie, jest to skuteczny sposób na zmniejszenie liczby otrzymywanych wiadomości spamowych, ponieważ są one zwykle wysyłane na Twój osobisty adres e-mail, a nie na firmowy. Kiedy zdecydujesz się na założenie maila, możesz zyskać wiele, między innymi pocztę na unikalnej domenie, która jest wolna od spamu i reklam. 

Firmowa poczta bez spamu i reklam za jedyne 5 groszy za rok! 

W tym artykule omówimy korzyści dla Twojej firmy z adresów e-mail z własnymi domenami. Być może zastanawiasz się, jakie są korzyści, a w tym artykule opiszę niektóre z korzyści, jakie oferują te domeny e-mail. Poczta z własną domeną nie jest wcale droga. Dodatkowo umożliwia w znacznym stopniu podnieść prestiż firmy. Co ciekawe, domenę możesz zarejestrować w IBE nawet za 5 groszy netto, jednocześnie przy zakupie atrakcyjnego pakietu hostingowego do obsługi domeny. Firma gwarantuje nawet 14-dniowy okres darmowy, który jest okresem próbnym. W trakcie 14-dniowego okresu próbnego możliwe jest testowanie nowego maila do firmy i sprawdzenia jego wszystkich funkcjonalności. 

Twoja profesjonalna skrzynka mailowa bez SPAMu i reklam 

Firmowa skrzynka e-mail to świetny sposób na pożegnanie się z reklamami, które często mogą utrudniać codzienną pracę. Jeśli zauważyłeś, że liczba reklam w Twojej skrzynce odbiorczej wzrosła i zastanawiasz się, jak je zmniejszyć, lub jeśli ostatnio zauważyłeś więcej spamu, oto kilka sposobów radzenia sobie z tymi problemami. Poczta bez spamu to świetny sposób na to, aby otrzymywać wiadomości wyłącznie od klientów i kontrahentów. IBE nie udostępnia adresów mailowych klientów firmom, które zajmują się wysyłaniem wiadomości. Jak już pewnie wiesz, stworzenie własnej, firmowej skrzynki mailowej nie jest bardzo drogie i bez dwóch zdań każda firma, która chce zadbać o swój wizerunek powinna sobie na taki krok pozwolić.

Copyright Krzysztof Warzecha 2024
Shale theme by Siteturner